O NAS

Kancelaria Podatkowa BDF s.c. z siedzibą w Warszawie oferuje usługi w zakresie księgowości oraz kadr i płac. Prowadzimy obsługę każdej działalności, bez względu na wielkość czy rodzaj. Wyróżniamy się wieloletnim doświadczeniem i wykwalifikowanym personelem o obszernej wiedzy.

Nasze biuro powstało w 1992 r. Od początku istnienia naszej kancelarii stawiamy na doskonalenie naszej wiedzy, aby móc w pełni sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Współwłaścicielem Kancelarii Podatkowej BDF jest Ryszard Stachura, absolwent SGH (dawne SGPiS), doradca podatkowy od 1998r. (nr wpisu: 07952), były Dyrektor Finansowy w spółce akcyjnej, Główny Księgowy w wielu spółkach prawa handlowego. Wysokie kwalifikacje są odzwierciedleniem wielu lat pracy na rzecz klientów naszego biura. Wspólnikiem w prowadzeniu działalności jest jego syn, Leszek Stachura, absolwent SGH, który może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w pracy zawodowej. Dzięki szkoleniom, cały czas jesteśmy na bieżąco z każdą zmianą prawa podatkowego.

​Naszym klientom oferujemy atrakcyjne warunki współpracy. Skontaktuj się z nami, a się przekonasz! Zapraszamy!

NASZ ZESPÓŁ

Ryszard Stachura
Założyciel, Doradca Podatkowy

Założyciel, Główny Księgowy i Partner Zarządzający Kancelarią BDF, absolwent SGH. Posiada uprawnienia doradcy podatkowego zarejestrowany w KIDP (Krajowej Izbie Doradców Podatkowych) pod nr 07952. Wieloletnie doświadczenie w rachunkowości, finansach i podatkach.

Leszek Stachura
Księgowy, Wspólnik

Leszek Stachura - absolwent SGH kierunek Finanse i Rachunkowość, doświadczenie w pracy księgowej 10 lat. Obsługa wielu podmiotów gospodarczych

Weronika Pruszyńska
Prawnik, Księgowość,

Weronika Pruszyńska - absolwent wydziału prawa Uczelni Łazarskiego, asystent doradcy podatkowego, dobra znajomość języka angielskiego. Obsługa wielu podmiotów gospodarczych